ביטוח בית משותף

כדי שלא תצטערו אחר כך!

עד היום הייתם סבורים שהדבר הכי חשוב זה לעשות ביטוח לדירה שרכשתם? אם כך, אתם אומנם צודקים, כי חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח דירה, אך יחד עם זאת, חשוב גם לעשות ביטוח בית משותף. רוב הדירות בישראל נמצאות בבתים ובבניינים משותפים הכוללים מספר שטחים ציבוריים ששייכים כל בעלי הדירות בבניין, כמו לדוגמא:

 

  • המחסנים

  • המעליות

  • חדר המדרגות

  • הלובי

  • החצר

  • הגינה

או כל שטח משותף אחר. מה קורה במצב של רעידת אדמה? נזק כלשהו שנגרם לאחד מהשטחים הציבוריים, שריפה או שיטפון? במצב כזה כל בעלי הדירות בבית המשותף צריכים לשאת בעול התיקון, מה שאומר שזו עלולה להיות הוצאה כלכלית מאוד גדולה. לכן, אם אתם יכולים לעשות ביטוח בית משותף וכך להבטיח שתמיד יהיה לכם איך לכסות תיקונים כאלה, מה פתאום שתוותרו על כך?

 

הביטוח היחיד שיכסה תאונות עבודה למבקרי בבניין

 בבתים משותפים בימינו יש לא מעט פעילות שעושים גם אנשי מקצוע שונים, כמו לדוגמא: גננים שבאים לטפח את הגינה, אינסטלטורים, מנקים ואפילו שליחים שמביאים חבילות שונות. כל אותם אנשי מקצוע עלולים לעבור תאונות בשטחים הציבוריים של הבית המשותף שלכם ולכן חשוב שאם אתם כבר עושים ביטוח, שהוא יכלול גם את צד ג'. זה אומר שאם אדם כלשהו יעבור תאונה ויוכל להוכיח שאתם, בתור בעלי הדירות, אשמים בכך, הרי שהביטוח יכסה את המצב.

 

אל תשלמו סכומים מופקעים

 רגע לפני שאתם בוחרים ככה סתם את חברת הביטוח שלכם ומתנדבים לשלם כל סכום שגובים מכם, כדאי שתדעו שיש מקום להשוות מחירים. אתם יכולים לפנות היום אל כמה וכמה חברות ביטוח, להציג בפניהן את הדרישות שלכם ובצורה כזאת לקבל הצעות מחיר שונות. בסופו של דבר, כאשר תבחרו חברת ביטוח, כדאי יהיה גם לבדוק מה אומרים לגביה הלקוחות האחרים שלה. האם הם יצאו מרוצים? האם הם ממליצים על אותה חברת ביטוח בתור חברה אמינה וטובה? כדאי לעשות מחקר כמה שיותר מעמיק ורק בצורה כזאת לבחור את חברת הביטוח הנכונה עבורכם.

בואו נתחיל משהו יחד

נשמח לשמוע ממך

דן אחזקות בע״מ
דב גרונר 25 תל אביב

משרד: 03-7513467

פקס: 155-751-3467

danbur@bezeqint.net

פתח צ׳ט
יש לך שאלה ?
היי,
אפשר לעזור במשהו ?